Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Duda podpisał dokument o "podsłuchiwaniu" internetu itp.


cola!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A sądzisz że teraz policja nie może sprawdzać for? Są różnego typu fora które policja na pewno przegląda np jakieś fora pirotechniczne czy na temat broni palnej.

Opublikowano

A sądzisz że teraz policja nie może sprawdzać for? Są różnego typu fora które policja na pewno przegląda np jakieś fora pirotechniczne czy na temat broni palnej.

Mpc też na pewno przegląda... ale to w formie rozrywki po pracy.  :yay:

Opublikowano

Internety już od bardzo dawna są na podsłuchu i to nie tylko przez polskie władze....
Poza tym nie wiadomo do końca jak to jest, tym bardziej jak masz informacje z "dupy".

banner.jpg

Opublikowano

Internety już od bardzo dawna są na podsłuchu i to nie tylko przez polskie władze....

Poza tym nie wiadomo do końca jak to jest, tym bardziej jak masz informacje z "dupy".

 

Najlepsze jest to, że oberwie się to na polskim rządzie, który aktualnie według mnie jest dość spoko. A Ci wielcy polscy internauci sami sprzedają swoją prywatność już od paru lat siedząc na fejsie czy wrzucając zdjęcia na instagramie, wystarczy odpowiednia nagonka na ten temat i ludziom odpierdala i hurr durr duda zły okrutny xD

Opublikowano

Naprawdę macie z tym problem? Jak chcecie się ukryć, to VPN i już.

jakbyś miał jeszcze jakieś pojęcie jak działa sieć XDDDDDDDDD

Opublikowano

uhm. nic nowego, ta wiadomosc jest juz od chyba ponad 2 tygodni? 

http://www.mpcforum.pl/topic/1506523-pis-legalizuje-inwigilacj%C4%99-w-sieci/

w zwyklego cebulaka to nie uderza, skoro nic nie masz na sumieniu to czego sie bac? 

A jak mam? 

 

Juz sobie pornolow nie bedzie mozna ogladac na legalu xD

Jak nie spelniasz warunkow... ale nie czekaj, ze wejscie na strone jest od "18" to pierdzielenie, bez podstawy prawnej, wiec wal konia dowoli bez obaw.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

PO waliła prawo i nielegalnie robiła to, co masz w tej ustawie. Jakoś nie widziałem tematu o tym. PiS "zalegalizował" te metody? - Jak tak można. 

 

Bądźcie obiektywni.(ogólnie do ludu)

 

Macie VPNy i inne gówna. Używajcie ich. Zwłaszcza tych znajdujących się poza UE.

Opublikowano

nie bardzi rozumiem w jakim celu zostało to wprowadzone?

po to by zapobiegać sprzedaży narkotyków przez internet czy co?

bo raczej nie po to żeby sprawdzac każdego indywidualnie czy łamie prawo bo do tego musialiby zatrudnić około miliona osób :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...